Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja nincs menstruációm,...

2 hónapja nincs menstruációm, ez normális még, vagy már nem? Látok valamit lehet polip?

Figyelt kérdés
Két hónapja nincs menstruációm és viccesen hangzik,de fogtm egy tükröt és megnéztem lent magam és a hüvelybemenetnél tehát bent láttam valamit aminek szerintem nem kellene ott lenni,rákerestem neten és azt hiszem polip. Fogalmamsincs,hogy ez mitől van vagy mitől nincs,persze az is lehet,hogy az ott normális? Azelőtt soha nem néztem meg magam..attól lehet hogy nincs menstruációm?
2016. okt. 4. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet, de inkább egy dokit kérdezz
2016. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy inkább a hüvelyfal egyenetlenségeit látod, de a menstruáció kimaradása miatt mindenképpen orvoshoz kellene menned. Nem írtad, hány éves vagy, és mióta menstruálsz, így nehéz megmondani, hogy normális-e.
2016. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20+ vagyok már évek óta menstruálok soha nem fordult elő,hogy egy is kimaradt volna szinte mindig a 28. napon jött meg eddig és 4-5napos. Soha nincs görcsöm vagy fájdalmam amikor megjön. Nem ért olyan hú de nagy stressz sem,persze lenne mire fogni,mert mindig lehet,hogy most emiatt vagy amiatt stresszes volt,de kizárnám már értek már nagyobb volumenű dolgok is az életben és mégsem maradt ki akkor sem. Az orvos tud bármit is tenni azonkívül,hogy megnéz aztán elkér 20k-t hümmög esetleg felír egy gyógyszert,hogy ettől megjön. Nekem az kell,hogy kidereítsék miért nem jön meg,nem az,hogy felírjon valamit és hallgassak..
2016. okt. 6. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor endokrinológushoz menj először, ha az ő javaslatára kezd el kezelni a nőgyógyász, sokkal alaposabb munkát fog végezni. Maximálisan egyetértek veled, mindig az okot kell felderíteni, és utána kezelni. Ettől függetlenül továbbra sem hiszem, hogy polipot látnál, laikusként, zsebtükörrel ezt szinte lehetetlen észrevenni.
2016. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és magánba kell menni vagy tb-re? Látom tb az beutaló köteles. Ismersz jó magán orvost Pesten?
2016. okt. 6. 19:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Háát akkoris valami elváltozást látok :S annak tutira nem kellene ott lennie kicsit eltakarja a bemenetet,szóval szerintem ha élnék nemi életet ezaz izé bezavarna.
2016. okt. 6. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van olyan "kinövése" a hüvelybemenetnél, ez teljesen normális. Ha állami rendelésre mész, készülj fel, hogy kb. 5-6 hónap a várakozás, magánorvossal személyesen nincs tapasztalatom, de pl. Görömbey Zoltánról csupa jót hallottam.
2016. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt esetleg tudod,hogy mennyibe kerül egy konzultáció nála?
2016. okt. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!