Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm első napján...

Menstruációm első napján valami egybefüggő nyálka (szövet) darab csúszott ki belőlem, ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon pánikba estem, soha nem volt még ilyen de még csak hallani se hallottam ilyenről. Amikor kihúztam a tampont vele együtt jött egy egybefüggő darab, ami lehet a méhfalam is vagy nem tudom, de nagyon megijedtem... bocsánat ha kissé gusztustalan

2016. okt. 5. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nem kell aggódnod.
2016. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És ez mitől van?
2016. okt. 5. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg egy nagyobb méhnyálkahártya darab.
2016. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott neha pici darabka lenni a tamponon. Ilyen alvadt ver szeru nyalka. Nyugi, van ilyen.
2016. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mehnyalkahartyad urul ki a menstruacios verrel. Ez a menzesz lenyege. Nyugi.
2016. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ez a lényege, csak még soha nem nézett szembe velem egy 6x6 centis bőrcafatkaszerű húsdarab és megrémisztett mert bizarr látvány volt. Valószínüleg a fogamzásgátlóm állhat a dolog mögött.
2016. okt. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!