Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most voltam nőgyógyásznál...

Most voltam nőgyógyásznál először, de nem mertem neki elmondani, hogy nagyon kellemetlen szagú a puncim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Nem vagyok már szűz, szedek fogamzásgátlót, alapvetően sem voltam/vagyok tökéletes punciillatú lány, de ma már valami borzalmas szaga volt. És ez változó.

Pár napja voltam a nőgyógyásznál, de annyira szégyelltem így is magam(első vizsgálat), nem bírtam volna még a büdös puncimról beszélni. :( igazából rákszűrés is volt, meg gondolom vett kenetet. Elvileg akkor hívnak, ha gond van a rákszűréssel kapcsolatban. De a kenettel mi lesz? Abból kiderülne, hogy gond van-e, és hogy mi az, nem?


2016. okt. 5. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szedhetsz tablettat, ha nem volt meg vizsgalat eddig?
2016. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem küldött el vérvételre, a tervezett első vizsgálatkor sajnos pont megjött, pedig rá 2 napra kellett volna, felírt egyet és adott egy időpontot a titkarnője. A vizsgálat pedig rá egy hétre volt (a mostani héten).
2016. okt. 5. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél magadnak vény nélkül a patikában Betadine hüvelykúpot, és használd is legalább 7 napig. Ettől elmúlik a kellemetlen szag.
2016. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En felhivnam oket,hogy ez a panaszom(most jott elo.. ) es hogy a levett kenetbol ha baci vagy gomba tenyeszik ki akkor ertesitenek e,stb.?!vagy menjek vissza? Ad ra kupot/gyogyszert es elmulik. Ne szegyeld hidd el ennel csunyabb dolgokat is latott mar az orvos!
2016. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt fogom tenni mihelyst meg lesznek az eredmények, anya mondta, hogy ha vesznek le kenetet akkor nyilván meg is vizsgálják, szóval hülye vagyok. :D aztán pedig felhívom őket.

Addig pedig kiprobálom ezt a hüvelykúpot.

Köszönöm nektek! :)

2016. okt. 5. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem ajánlom a betadine-t, nekem hüvelygombára írta fel a doki, MINDENT kipucolt, a gomba jött vissza először és ugyanott voltam ,inkább nézzen meg a doki, ezt sok dolog okozhatja.
2016. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó ez jogos, az odavaló dolgokat is elpusztítja ami egyébként védekezésként funkcionál. Megvárom az eredményt, de ha nem talál semmit... Akkor bevetem a betadine-t.
2016. okt. 6. 11:47
 8/11 anonim válasza:
60%
Ez az! Ész nélkül próbálgass dolgokat! Agyatlan!
2016. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tökéletes punci-illatú lány!


Nem helyes lebüdösezni a vígcsid.

Hallatlanul kellemetlen szaga volt.

2016. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Illedelmességet (8-asnak) és a poént (9-esnek) hol hagytátok el?


Agyatlan aki mondja.

2016. okt. 7. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!