Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 17. napján progeszteron...

Ciklus 17. napján progeszteron szintem 1,3 nmol/L Tesztoszteron 2,4nmol/L TSH 3.847mIU/L Kortizol 321,8 nmol/L Prolaktin 351,3 mIU/L . Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csináltattam egy hormonvizsgálatot "önszorgalomból"

Annyit látok, hogy a progeszteron nagyon alacsony, illetve a TSH és tesztoszteron értékek vészesen közelítenek a hátárértékhez. Van valakinek hasonló tapazatalat az ügyben? Illetve, ez inzulinrezisztenciára utalhat, esetleg PCO-ra? Terheléses vizsgálatot még nem csináltattam. Éhgyomri cukrom 4,6 volt.


2016. okt. 8. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusod?

17. ciklusnap nem szokott lenni. Az első vérvétel 3. nap körül a második pedig 21. nap körül.

Ovuláció előtt/nélkül ennyi a progeszteron.. ha hosszú a ciklusod, akkor korai még.

A TSH sok. 1-2 körüli a babát tervezőknek ideális, szóval ez képes felborítani a ciklust, gátolni a peteérést.

LH, FSH, minimum 3 pontos inzulin kellett volna, ezek nélkül a jó isten se tudja megmondani, mennyi esély van PCOS-ra.

2016. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!