Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez terhesség?

Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő a problémám: mindig rendszeres volt a ciklusom, lassan 8 éve fogamzásgátlót szedek. Viszont 2016. január óta nem jött meg. Legalább 20 tesztet csináltam, mind negítív. Egy aktus volt az elmúlt egy évben, az február 10-e körül. Mivel gyanús volt a dolog, május 1-jén "kihisztiztem" egy hüvelyi ultrahangot, de csak annyit mondott a doki, hogy ha továbbra sem jön meg, menjek vissza, de ő semmit nem lát. Azóta sincs semmi, ezért augusztus 10-én csináltattam másik dokival, mert ebben már nem bízok, hasi uh-t. Azt mondta, semmi okát nem látja, hogy ne jöjjön meg. Különben is, bogyó mellett az felesleges, meg mű vérzés. A gyógyszerem tájékoztatóján az áll, hogy egy hónap belefér, de több esetén forduljak dokihoz. De akkor nem kéne valamit tenni? Mert még mindig semmi, de a doki szerint csak hisztizek. Járt már valki így? Vagy mit tegyek?


Előre is köszi!



2016. okt. 9. 16:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem, ez már alsó hangon 8 hónap kimaradás. Ugye mutatná? Vagy kifogtam két tahó orvost?
2016. okt. 9. 16:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha február 10 óta terhes lennél, akkor azt teszt nélkül is észrevennéd. :D

Ha amúgy sem élsz túl gyakran nemi életet, akkor érdemes lenne a gyógyszert szünetelteni, hátha. És nézesd meg a hormonszintedet.

2016. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hormonszintek renben vannak, az volt az első utam a negítív tesztek után. Aztán vérkép, de minden oké. Sajnos ha nem szedem, nagyon csúnyán pattanásos leszek és hullik a hajam.
2016. okt. 9. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:
PCOS-re is gondoltam, de azt kizárták.
2016. okt. 9. 17:02
 5/6 pacso2000 válasza:

Szia!

(Nem feltételezem), de ez a túlsúly miatt is lehet, vagy esetleg korban már a kilmax felé közelítesz, aztán még lejetséges, hogy fizetni kéne a dokiért, hisz tudod milyenek...

Mivel nem tudok Rólad sokaz, ezért nehéz megmondani.

2016. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, kapott egy 10-est.. Huszonéves vagyok.
2016. nov. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!