Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruit csepp intim fertőzé...

Grapefruit csepp intim fertőzésekre?

Figyelt kérdés

Egy éve küszködöm bakteriális/gombás fertőzésekkel odalent. Hol emúlik,hol visszajön.

Kaptam már rá kúpot,kenőcsöt,az étrendemen is változtattam.

Most olvastam,hogy a grapefruit csepp állítólag hatásos az ilyen fertőzésekre.

Tényleg műkődik?

Mennyi idő után lehet változást tapasztalni?

Főleg az válaszoljon,akinek sikerélménye volt már vele.



2016. okt. 9. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináltak már kenettenyésztést? Először is nem mindegy, hogy bakteriális vagy gombás a fertőzés, másrészt pedig hogy az előző kezelések után végeztél-e hüvelyflóra-helyreállító kúrát. Milyen alsóneműt hordasz, használsz-e tisztasági betétet, és mit használsz intim mosakodásra?
2016. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csináltak,igen volt gombám is és baktérium is. Kiderült h candidám van ezért is volt az étrend váltás.

Pillanatnyilag nincs bajom,de nem is szeretném,mert eleget szenvedtem már vele.

Tampont nem használok és tangát sem.

2016. okt. 9. 19:03
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Jelenleg én éppen candidával küzdök. :(


A helyzet az, hogy grapefruit mag cseppet is iszom. Naponta 3 x 10 cseppet narancslébe.

Mellé még reggel és este AntiCandika teát. Gyógytea. Elvileg ez is hatásos a gomba ellen és megelőzésként is.


Olyat is olvastam, hogy néha nem árt probiotikumot magunkhoz venni, pld. normaflore-t. Nehogy a bélben túlszaporodjanak aztán átvándoroljanak lentre a kis piszkok.


Egyenlőre nem tudok normális választ írni, azzal kapcsolatban, hogy hat -e. Gyógyszertárban ajánlották nekem is mindkettőt, remélem hogy tényleg beválik! :) Viszont utánuk olvastam az interneten és valóban sok jót találtam mindkettőről.

De ha nekem működni fog, akkor megelőzésként is csak megállják majd a helyüket.

2016. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!