Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halvány rózsaszín folyás?

Halvány rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés

Júniusban kezeltek méhszájsebbel, előtte szex után általában halvány rózsaszín folyásom volt. Sajnos visszatérő fertőzések miatt alakult ki a méhszájseb. Fagyasztották, gyógyszert is kaptam, elég sok napra elegendőt, betartottam a szex hanyagolását 2 hónapra (nőgyógyász 3 hetet mondott), tampont a mai napig nem használtam. Augusztusban voltam kontrollon, közölte az orvos, hogy még nem gyógyult be teljesen, adott rá még 10 napra elegendő gyógyszert, mondta, decemberben menjek vissza, hogy ,,ránézzünk". 2 nappal ezelőtt együtt voltam párommal, mára kb. 3-4 centis igencsak halvány rózsaszín folt jelent meg a bugyimon. Ma nem rendel a nőgyógyászom, viszont eléggé megijedtem, felsérthettük a sebet? Nem kellett volna már begyógyulnia 4 hónap alatt? Ha felsértettük, lehet ebből baj? Mennyi időnek kell eltelnie, amíg a méhszájseb teljesen begyógyul? Azért is csodálkozom, ha esetleg fel lett sértve, nem egyszerre kellett volna ilyen féle folyásnak jelentkeznie? Fogamzásgátlót szedek, már évek óta, nem volt soha vérezgetésem.

Hasonló tapasztalatok miatt írtam ki a kérdést, illetve, hogy másnak mennyi idő alatt gyógyult be a méhszájseb fogyasztás után?


2016. okt. 10. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudod felsérteni, mivel az nem méhszájseb, hanem egy kóros hám. Rózsaszínű folyás amúgy lehet trhichomonas is, vagy valamilyen gyulladás, majd az orvos megmondja mi a baj.
2016. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!