Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyetlen felfázás okozhat...

Egyetlen felfázás okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a hasam, így elmentem orvoshoz, aki azt mondta felfáztam, és írt gyógyszert, de most nagyon félek hogy ez meddősèget okozhat a későbbiekben. Lehetsèges hogy egyetlenegy felfázástól bekövetkezik? Előre is köszi a választ:)

2016. okt. 12. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Felfázás inkább a vesének árthat, de egyetlen egy banális fertőzésnek nem szokott lenni következménye. Meddőséget nemi betegségek okozhatnak, pl. tripper vagy ehhez hasonló fertőzések, és azok is akkor, ha nem kezelik őket időben. Ne aggódj, nem lesz baj :)
2016. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. okt. 12. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem okoz egy felfazas meddoseget.
2016. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Evvel csak a kislanyokat ijesztgetik, hogy oltozz fel, ne ulj a hidegre, mert felfazol es nem lehet kisbabad

Ez kb annyira relevans, mint hogy megtanulsz futyulni a sargarepatol

2016. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak behegesedett az egyik petevezetéke, az orvos szerint egy felfázásól. De anyukám, úgyhogy ez válaszol a kérdésedre, hisz itt vagyok én. Bár az igaz, hogy 8 év és lombik kellett hozzá. De ne aggódj, elég esélytelen a dolog.
2016. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!