Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami alternatív gyógymódot...

Valami alternatív gyógymódot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon borzalmas az én történetem , és nagyon el vagyok keseredve . Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki 20 évesen . Úgy kezdődött májusban elkezdtem mellfájdalnat érezni . Augusztustól elkezdett teljesen begyulladni a mellem .Kb . augusztustól járogattam én minden orvoshoz - Aki tályogtól , mellgyulladástól kezdve minden megállapított , csak az nem ami a bajom .Múlt pénteken elmentem háziorvoshoz , uh - t végzett (mert ő radiológus ), és nekem ekkor még nem mondott semmit . Felhívta hétfőn anyukámat , hogy bizony itt bla bla bla tumor gyanús képletek stb . Sztem ez nagyon incorrect volt , mondja már meg a szemébe egy 20 évesnek -Akkor sürgösségi uh +mammográfia +biopszia elküldtek onkoradiológiára , uh alapján áttét van a hónalji nyirokcsomómban . És most várok a citológia eredményre . Pet - re is elakarnak küldeni . Konkrétan nem ébredtem fel , én is hibás vagyok , hogy ennyit halogattam , de most megtapasztaltam , hogy a rák nem válogat , nemérdekel senkit hogy 20 éves vagy . Háziorvos drága még rátett még egy lapáttal azt mondja persze anyukámnak olyan 3 - 4 kemóra számítsak . vicc. nem hiszem el

2016. okt. 12. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosi kezelések mellett szedjél Avemárt, és Varga féle gyógygombát is. Lehet megütötted a melled. Elég sok időbe tellett mire elmentél orvoshoz. Mielőbbi gyógyulást neked.
2016. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!