Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 tampon lehetséges?

2 tampon lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon buta kérdést fogok feltenni, de még nem kerültem ilyen helyzetbe. Tegnap, a munkahelyemen jött meg a menstruációm, visszajöttem az irodába, kabátom zsebébe tettem a tampont. Közben rohangáltam házon belül összevissza, majd később kivettem még egy tampont a táskámból és irány a mosdó. Most kezdtem el gondolkodni, a nagy rohangálás közepette nem emlékszem, hogy a kabátzsebemben lévő tampont "felhasználtam"-e. Ha igen, akkor viszont sikeresen kettőt tettem be. Szerintetek lehetséges ez vagy csak túlkombinálom és tényleg kavinton kéne inkább? Éjszaka betétet használtam, normálisan megvolt, illetve reggel, mikor felhelyeztem a tampont, nem éreztem akadályt. De egyszerűen nincs meg a mozdulat, hova tehettem azt az egy tampont a zsebemből.
2016. okt. 14. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt erezned es nem birnal masikat rendesen feltenni + ennyi ido utan mar feszitene, kilogna a zsinor, valszeg ki is csuszott volna mar magatol
2016. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2t sztem nem tudnál kényelmesen feltenni. Amúgy nyúlj fel aztán kiderül.
2016. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb, ha elmész nőgyógyászhoz. Ha mégis sikerült kettőt betuszkolni, nagy bajt csinálhat a bennmaradó!
2016. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

:D

Azt gondold végig, hogy a második tampont amikor felhelyezted, kivetted-e az előzőt?

2016. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges kettőt feltenni.Én már jártam így.
2016. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a hasizmod, de próbálj meg erősen nyomni, ha bennmaradt, meg van telve és elég erős a hasizmod szerintem ki tudod nyomni csak nagyon erősen kell! De ha nem jön ki és kételkedsz ugorj be a nőgyőgyászhoz.
2016. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha felhelyeztem a második tampont, biztos, hogy nem vettem ki az előzőt. Szerintem csak akartam a zsebben lévőt, majd a végén beledobtam a táskámba vagy nem tudom. Röpke 20 éve menstruálok, mindig tampont használok napközben, de soha nem bizonytalanodtam még így el. Én is úgy gondolom, hogy éreznem kéne.
2016. okt. 14. 14:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Bent van a kabátodban vagy nincs? Vagy kiesett valahol.

Egyébként szerintem két tamponnak nem nagyon van hely és a madzagot úgyis észrevennéd.

2016. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Észre vennéd, nem lehetséges.
2016. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam úgy hogy figyelmetlenségből kifolyólag nem vettem ki az előzőt mielőtt feltettem újat,nem éreztem hogy kettő van bennem.Próbáld meg kitapogatni,ha nem érzed,menj el dokihoz.
2016. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!