Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért küldött az Ántsz méhnyak...

Miért küldött az Ántsz méhnyakszűrésre levelet amikor még szűz vagyok? ( többi alul)

Figyelt kérdés
májusban voltam nődokinál vizsgálaton és nem csinálta meg a szűrést mert szűz vagyok csak simán megvizsgált.
2016. okt. 14. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen szűrésekre bizonyos korú nőket hívnak és nem tudják,hogy közülük ki szűz vagy nem.
2016. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó de amikor májusba voltam megvizsgált és akkor nem vittel fel a rendszerbe? Ugye nem kötelező elmenni?
2016. okt. 14. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert bizonyos eletkor felett erosen ajanlott szuzessegtol fuggetlenul
2016. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de előbb írtam hogy nem csinálta meg a szűrést mert szűz vagyok ha elmegyek mégegyszer akkor se fogja :)
2016. okt. 14. 15:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan rendszer nincs,ami a nőgyógyászok adatait, leleteit,stb. elküldené az ÁNTSZ felé.
2016. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ja értem. Akkor ezek szerint minden nőnek kiküldik még ha volt is szűrésen, mert egy papír van csatolva hozzá amit a nődoki tölt ki szóval elvileg aki volt szűrésen tudja az antsz?
2016. okt. 14. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos munkakorokban, szakmaknal kotelezo, nem kap ilyet mindenki tudtommal

De az antsz nem tudja, hogy szuz vagy-e :D

Hany eves vagy?

2016. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ÁNTSZ ilyen szűrő vizsgálatokra (pl. mammographia,vagy esetedben a méhnyakrák szűrése)) úgy küld értesítőt,hogy van egy listája az ellátási területe alá tartozó olyan lakosokról,akik nem és kor szerint az adott csoportba tartoznak. Nekik küldik ki az értesítőt még akkor is,ha az illető már járt abban az évben viszgálaton,vagy akkor is,ha még szűz,mert ezekre nincs rálátásuk.
2016. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj másik nőgyógyászhoz.
2016. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
milyen munkakörökbe kötelező pl?
2016. okt. 17. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!