Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy igényesnek látszó nő...

Egy igényesnek látszó nő miért nem mossa ki a foltos bugyijait?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy foltos lesz, de miért nem mossa ki úgy, hogy ne csak halványuljanak a foltok.
2016. okt. 15. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk valamikor csak halványul, nem jön ki rendesen. Én volt, hogy kimostam 3x egymás után, különböző mosószereket próbáltam ki és nyilván használok tampont, betétet, de attól még nem mindig/nem mindenből jön ki. Ha ő ettől még hordani akarja, neked meg nem tetszik, az a te bajod.
2016. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Van egy testszínű bugyim, amin lett egy folt. Még "frissen" megpróbáltam kézzel mosószappannal, mosóporral is kimosni, nem jött ki teljesen. Azóta már volt párszor gépben mosva, a folt nem jött ki, sőt, nem is halványult tovább. Nem dobtam ki, így is hordom (igaz, csak itthon), pedig igényes nő vagyok.

A kérdésed pedig gáz, ha onnan nézem, hogy milyen előítéletes vagy.

2016. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy bugyim ami véres lett.Azonal ki lett mosva.A nyoma ott maradt,nem halványul.Csak belülről látszik.Ennek ellenére hordom.Semmi baja.
2016. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jártam én is igy, mint sok más nő. Nem jött ki, kidobtam. 600 forint nem ver a földhöz.
2016. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez az! Lehet igényességről beszélni,amikor valaki otthon fótos, anyonmosott fehérneműt, ruhát vesz fel, mert az a férjemnek/barátomnak jó? Vagy a bugyim senki se látja! De te tudod! :-(
2016. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, ez nekem szólt a # 2-es válaszomra? Honnan a szarból gondolod, hogy otthon szakadék ruhákban vagyok, meg agyonmosott bugyikban? Azért, mert van egy nyamvadt bugyogóm, amin van egy kb. 1 euro cent nagyságú kifakult vérfolt, és még van pofám felvenni? Elment az eszed ember!


Egyébként ennyi erővel kérdezhetnénk, hogy az igényesnek tűnő férfiak alsónadrágján miért van "féknyom"?

2016. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os! A válaszodból átjön hogy mennyire vagy igényes. Az általad most csak a kis folt, aztán jön szépen a többi. A féknyomról hiába kérdel, mert én NŐ vagyok.
2016. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem fogok veled erről vitázni, mert felesleges. Az egyik mondatodat pedig nem is értem. Biztos az igénytelenségem miatt. :)

Idézem:


"Az általad most csak a kis folt, aztán jön szépen a többi. "


Ez mi ez?

2016. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!