Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közösülés miatt maradhat ki...

Közösülés miatt maradhat ki menstruacios ciklus?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és összesen 8szor csináltuk a baratommal.. Nagyon figyeltünk és vigyáztunk mindig. Legutóbb egy hete voltunk együtt, de nem attol felek, hanem egy honappal ezelott is egyutt voltunk de akkor is vigyaztunk es vedekeztunk óvszerrel, aztmondja hogy nem lehet semmi baj, mert előtte nem volt semmi "előjáték" szoval akkor semmi nem kerulhetett 'belém. Es a gumit nem neztuk meg de elvileg azt eszre veszi ha kiszalad(?).. De nekem mégis késik a menstruaciom mar 10napja kb.. Hozza teszem, hogy nekem mindig össze vissza van, van amikor 5.en van amikor 10.en jon meg, volt plyan hogy megjott Hetfon, Kedden volt egy keves..aztan szerda csut. kimaradt majd hetvegere megint volt..volt hogy csak 2-3 napig tartott. Szoval eleg ossze vissza (foleg miutan elvesztettem a szuzessegem)

Viszont eddig max 7-8napot kesett.. Mostmar a 10. nap kb. Ez lehetséges hogy a közösülések miatt? Vagy inkabb a terhesség lehet az oka?

Normális, igaz válaszokat várok😪


2016. okt. 15. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindenről késhet, de az a biztos, ha veszel egy terhességi tesztet. Nem drága és egyszerű, és utána nem kell ezen aggódnod.
2016. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezer forint egs terhességi teszt, multiban, drogériában is meg tudod venni. Egy ezrest megér ugye, hogy időben megtudd, vagy abortusz vagy szülés.
2016. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, akkor megnyugodhatsz, ha nem mutat terhességet.
2016. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána az előjáték kifejezésnek, mert te nem jól használod...
2016. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban 300 ft egy terhessegi teszt es nem kell idegeskedned. Ennyit meger.
2016. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. okt. 17. 14:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!