Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen canestennel kenhetem?

Ilyen canestennel kenhetem?

Figyelt kérdés

[link]

Bocsi a hosszu linkert, ilyen krem, csak ahol kĂŠk a szine, ott az enyemen sarga..

Az a bajom, hogy amikor felnyulok a huvelyembe az ujjamon ilyen tĂşrĂłs, darabos 'cucc' lesz, nem nyulos, nem budos, olyan illata van mint egy puncinak kell lennie. Nem is folyik, csak annyi amennyi alapjĂĄraton szokott mindenkinek, de ami kifolyik a bugyira az nem turos. Nem csip semmi, csak neha-neha viszket, kb heti 1-2x akkor is csak rovid ideig, utana elmĂşlik. Kenhetem kek szinu kremmel? Elmulik vagy mitol ilyen? A van rairva hogy gombas fertozesek helyi kezelesere. Elore is koszonom. 17/L


2016. okt. 16. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:
*Kenhetem sarga szinu kremmel?
2016. okt. 16. 11:47
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, valószinű akkor kúp is kellene, a krém csak kivülre jó.
2016. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne megnézetned magad nőgyógyásszal. Ha nincs bajod,pont a felesleges kencézéssel teszed tönkre a hüvelyflórád.
2016. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!