Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni? Ez normális...

Tudnátok segíteni? Ez normális? Vagy felfáztam?

Figyelt kérdés
Már 2,5 éve menstruálok, mostanában rendben volt minden. Általában 5-6 nappal később jött meg mint kellett volna, de ez minden hónapban így volt. De most az van, hogy a ciklus közepén volt egy kis pirosas barnás vérszerű folyásom. Most pedig ha azt az 5-6 nap késést nézzük akkor is kedden, vagy szerdán meg kellett volna jönnie. Nem jött meg, viszont most is volt/van egy kis barnás-pirosas folyás szerű valami. Föl is vagyok egy picit puffadva. Vagy felfáztam vagy én nemtudom, hogy ez mi lehet.

2016. okt. 16. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmész dokihoz azzal nem ártasz az a biztos.De mivel azt írod hogy 2,5 éve menstruálsz nyilvám fiatal vagy még ilyenkor még a legtöbb lánynak nem áll be a mensije.ami azt illeti nekem volt olyan is hogy kimaradt egy hónapban eggyáltalán nem jött meg.ez nem is egyszer előfordult.plusz olyan is volt hogy vér helyett csak barnás folyásom volt.Na most én 12 évesen kezdtem menstruálni és 18-19 éves koromra mondhattam azt hogy beállt rendesen.Jelenleg 22 éves vagyok és azóta is teljesen rendszeres ritkán van hogy késik esetleg pár napot de az sem jellemző.Szerintem nincs okod aggódni de ahogyam írtam az elején azzal ha elmész dokihoz kikéred a véleményét nem rontasz el semmit :) remélem tudtam segíteni :)
2016. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,rendben vagyok csak kicsit többet késett, mint szokott,és ezt túlreagáltam :)
2016. okt. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!