Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta fáj a petefészkem....

Hónapok óta fáj a petefészkem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül május óta fáj a petefészkem. Szúró fájdalmat érzek jobb oldalt, és mintha zsibbadna, vagy nem is tudom, hogy írjam le. Voltam orvosnál, írt fel antibiotikumot, de nem változott semmi, azóta is ugyan úgy fáj és már baloldalon is. Szedni kezdtem fogamzásgátlót is, hátha rendbe tesz. Már több mint egy hónapja ez, de semmi változás. Ráadásul az antibiotikum kúra után egy jó kis hüvelygyulladást is kaptam, ami szintén nem akar elmúlni, hiába szedtem már háromféle gyógyszert rá. Szúró, kicsit égő érzés a hüvelyem környékén és a csiklómnál, a hüvelyváladékom nem különösebben változott. Olyan érzés, mintha feltörte volna valami. Régen többször éreztem ilyet, mikor sokat bicikliztem. Mit javasoltok, mi lehet ez? A páromat is látnia kéne orvosnak?

2016. okt. 17. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ciszta?
2016. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!