Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolhatja a hormonokat...

Befolyásolhatja a hormonokat a sok gyógyszer, és az hogy 1 év után élek újra aktívan szexuális életet? Hogyha normálisan menstruáltam, más tünetem nincs a mellfájdalmon kívül, ki lehet zárni a terhességet?

Figyelt kérdés
Párommal 2016. 09. 09-én voltunk együtt, én még menstruáltam, de belém élvezett. Október 5. én meg jött, majd 5-6 nap múlva el múlt. A vérzésem normálisnak mondható volt. Mielőtt még meg jött vettem terhességi tesztet, ami negatív volt. Nem aggódnék már azon hogy terhes lehetek, de mióta el múlt fájnak a melleim, és nagyon felfáztam amire természetesen szedek gyógyszert is.
2016. okt. 18. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem biztosít a teherbeesés ellen. Antibiotikum nem szokta befolyásolni a hormonk szintjét,kivéve,ha valaki fogamzásgátlót szed. Én a helyedben csinálnék még egy tesztet.
2016. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert ismerősöm is így lett terhes. Az együttlét kiválthat soron kívüli peteérést.
2016. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!