Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti jártatok már így csajok?

Ti jártatok már így csajok?

Figyelt kérdés

Nekifogtam kb 2hete újra sportolni (atletika) ma lettem beteg és azota se állt le egy percre se. Már lassan nincs semmi erőm, pedig ettem gyümölcsöt, sajtot hogy adjon energiát.

Szerintetek hívjal mentőt? Nem röhögnek a képembe?



2016. okt. 19. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
"azota se állt le egy percre se." - mi nem állt le egy percre sem?
2016. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vérzés. Kb 2órája megse mozdulok.
2016. okt. 19. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért annyira erősen csak nem vérzel, hogy rögtön sokkos legyél tőle... Mai nap hány betétet/tampont használtál el eddig? Kicsit szedd össze magad, mérd meg a vérnyomásod, ha fáj, vegyél be görcsoldót.
2016. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen beteg vagy? Nem minden betegséghez mennek ki a mentők.
2016. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell menned nőgyógyászhoz, ezzel azonnal fogadnak.
2016. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz, viszont orvoshoz tényleg el kellene menned.
2016. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok.

Elmentem orvoshoz, bevagyok fektetve a korházba. A testem valahogy így jelezte, hogy méhnyakrákom van. Nem voltam még soha szűrésen és most döbbentem rá milyen fontos lett volna!

Ezentúl mindenkit arra fogok búzdítani, hogy évente legalább egyszer menjen el egy szűrésre ami egyébként ingyenes!

2016. okt. 19. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt ez hogy derült ki? A szövettan minimum 1 hét.
2016. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!