Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba hagyjam? Mi lehet a baj?

Abba hagyjam? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hüvelyi folyásra irt az orvos fel nekem Gyno Pevaryl kúpot. Azt irja a tájékoztató, hogy nem hagy nyomot a bugyin. Nekem hagyott és ég a hüvelynél és a v3gbélnél. Mellékhatás lehet? Abbahagyjam?
2016. okt. 19. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én probiotikus kúpot vettem egyszer valami gombás fertőzés után regenerálásra. Annál is azt írták, hogy nem hagy nyomot, aztán dehogynem. Olyan barnás szerű volt eleve a kis kapszulában lévő anyag és hát az jött ki. Éjszakára kellett használni, de másnap reggel és napközben azért nyilván elindul kifelé. Kijött a bugyiból, tehát kimosható belőle, nem maradt benne a nyoma. Szerintem erre gondolnak, hogy ha ki is folyik, akkor eltávolítható belőle. Nyilván érdemes valamilyen betétet használni. A kúp leírásában keress rá a mellékhatásokra ,vagy hogy milyen jelenségeket lehet tapasztalni, amik normálisak és a kezelés velejárói. Ha nem jutsz közelebb a megoldáshoz, akkor hívd fel a dokidat, hogy ez normális-e. Ha ez nem járható út, akkor ugye az van, hogy ha fáj, kellemetlen, nem normális dolog történik, netán rosszabbodik az állapot, akkor abba kell hagyni a kezelést és visszamenni a dokihoz. Gondolom a legrosszabb, ami addig történhet, hogy továbbra is lesz hüvelyi folyásod, de legalább nem gyötör valami mellékhatás.
2016. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!