Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már lassan egy hónapja nem...

Már lassan egy hónapja nem jött meg a menstruációm viszont az előző hónapban 2-szer is megvolt egyszer hónap elején meg végén és most a jelet sem adja hogy meg szeretne jönni. Csináltam tesztet de negatív lett. Mi lehet az oka hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az előző hónapban? Az,hogy 1 hónapban 2x jön meg nem baj,mert van olyan,hogy hónap elején jön meg ,aztán 28 napra hónap végén ismét. Nem azt kell figyelni,hogy egy hónapban hányszor jön meg,hanem a pontos dátumnokat.Ha pedig hónap végén mensutruáltál,akkor nem csoda,hogy ebben a hónapban még nem jött meg,hiszen csak 22-e van.
2016. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszer megvolt 10-én aztán megvolt 23-án.
2016. okt. 22. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor most még beleférsz az időbe. A ciklus durván 23-33 nap között még normális. Viszont az előző havi 13 napos nem. Ennek nagyon sok oka lehet. Hormonális zavartól kezdve,fogyás, sport, hízás, gyógyszerek,kialvatlanság,stressz.

Szerintem még ne aggódj! Ha viszont egy héten belül nem jön meg, akkor csinláj még egy tesztet és menj el orvoshoz.

2016. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!