Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Félek, hogy...

Mi lehet ez? Félek, hogy nagyobb gond lehet.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden: 2éve laparoszkópos műtétemkor eltáv. a bal petefészkem. Azóta hol meg jön, hol nem. Most 3hónapja nem. Párommal tusolóban csináltuk(normálisan, nem erőszakissan) akkor pici rozsaszínes folyásom lett. Nem fáj, nem szúr... Puffadt a hasam napok óta már(szex előtt is). Folyamatos hányinger, hőhullámok...

Teszt negatív volt kb 2hete..



2016. okt. 22. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

És ezt miért ITT kérdezed, miért nem mégy el a nögyógyászodhoz?


Igen, lehet nagyobb baj is, meg lehet apróság is, de ezt vizsgálat nélkül nem lehet megállapítani!

2016. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha volt valakinek ilyen. És kapok tanácsot amíg el nem megyek... Mert addig van pár nap.. Amíg rendel az orvosom...
2016. okt. 22. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

lecsökkent a hormonszinted, kezdődnek a klimaxos tünetek.

a teendő attól függ mennyi idős vagy.

ha 40 alatt vagy akkor E vitamin szedés, esetleg hormon pótlás szóba jöhet.

ha 40 felett akkor szintén ha zavarnak a tünetek, de nem létszükséglet.

2016. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 lettem 2napja... Hormonkezelést kaptam már többször... Csak a súly jött rám. Más nem igen változott
2016. okt. 22. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A hormon hiány hányingert nem okoz szerintem. Ettől még lehet hormon hiányod a műtét miatt. Ettől lehet hőhullámod.
2016. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!