Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelenthet gondot ha nagyon...

Jelenthet gondot ha nagyon látszanak az erek?

Figyelt kérdés

Nagyon látszanak az ereim a kezemen karomon, lábamon. Karomon ki is dagadnak, combomon és a lábszáramon csak átlátszanak hosszan a vastag kék erek. Esztétikailag nem szép, de már megszoktam.


Valahol olvastam, hogy ez amiatt is lehet, mert gyengék az érfalak. Problémás lehet ez, ha tényleg igy van? Vagy ez természetes dolog?


23/N


2016. okt. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van, mert megerőltetted. Ha sokat dolgozok, esetleg mosok, nekem is kidagadnak, de hamar rendbe jön
2016. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem állandóan ilyen, nyáron durvább szokott lenni, de gondolom az a melegtől van.


Mondjuk múltkor vérvételen a nővér is megjegyezte, milyen "szép" a kb egy centi átmérőjű véna a könyökhajlatomban.

2016. okt. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!