Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középsuliba mennyire kell...

Középsuliba mennyire kell orvosin levetkőzni, milyen vizsgálatok vannak, hányan mennek be egyszere?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennél feljebb jársz, annál jobban kell levetkőzni, és egyre többen kell bemenjetek. Jesszusom ez a kérdés minden hónapban 6x feljön
2016. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nalunk volt a szokasos szem, hallas, vernyomas meres, megneztek hogy van-e ludtalpad meg gerincferdulesed, suly es magassag meres. Csak felul kellett levetkozni melltartora.
2016. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha az intim vizsgalatra gondolsz, ott nem lehet bent osztalytarsad.... Csak az orvos.
2016. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt (általános suliban) intim vizsgálat. Boxert kellett lehúzni, és a péniszemen felhúzni a bőrt. Biztos nézték, hogy nem-e van szűkületem, stb.


Gimiben soha nem volt. Szimplán cipőt kellett levenni (lúdtalp), és pólót azért, hogy meghallgasson.

Mint egy sima háziorvosos vizsgálat.


Lányoknak meg melltartóig.

2016. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Intim vizsgálat remélem nem lesz,biztos nem fogom a bugyit levetni,a többi tök oké,de egy osztálytársnő előtt sem akarom a melltartót se levenni.Könnyű mondani ezer ilyen kérdés van,régen nem kellett bugyidra se vetkőznék,csak felül.
2016. okt. 23. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi bugyit nem kell levetni,ha ezt kérnék ne tedd meg ilyen egyszerű.Általában alap vizsgálatok vannak és ha nem egyesével akarna az orvos behívni szóljatok ti így szeretnétek,sőt ha valaki nagyon szégyenlős szólhat hogy csak az orvosi szobában fog alsóneműre vetkőzni
2016. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattál.
2016. okt. 23. 15:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a privi üzit.Szerintem is rosszabb a fiúknak,de hallottam ott mi van,de azt is hallottam hogy őket sem kötelezhetik hogy az intim részüket megmutassák csak hát nem mer egy se szólni,picit gáz,hogy egy se mer tenni valamit,szólni.Én biztos hogy nem mutatják meg
2016. okt. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!