Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyásom van és büdi...

Sárga folyásom van és büdi is. A tininőgyógyász azt mondta (miután kenetet vett és elküldte laborba) hogy nincs semmi baj csak, fejlődök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De van amikor viszket is. És nem ilyen volt,legalábbis azt hiszem.(bár annyira nem figyeltem régebben).. :S Ja,és még nem menstruálok. Nem szeretnék újra elmenni dokihoz,mert anyukám azt mondta hogy neki is ilyen volt egész életében,és mégis szült két gyermeket. De én azt is hallottam hogy meddőséget is okozhat a hüvelygomba. Amitől nagyon rettegek. Kérlek adjatok tippeket,amivel magamat kigyógyíthatnám!!Hallottam,hogy jó lehet fokhagyma,meg a grapfruitmagolaj . Tényleg? Kérlek segítsetek! Köszönöm mindenkinek!! :) egy 14 éves lány
2008. okt. 4. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem! Gondolom mondtad neki, hogy viszket, és hogy büdös. De ha vesz kenetet, és a laborból visszajött, akkor látja, hogy van-e valami baj vagy nem. Én azért a helyedbe elmennék még máshova is. Ne nagyon kezelgesd magad házilag, nem mindenkinek jön be. A doki jobban tud segíteni, sztem!
2008. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Ha sárgás szine van és büdös az már nem éppen jot jelent, azért ne ijedj meg kezelhetö, de szerintem nézzél más orvos után, föleg ha még vérzésed sincs, hány éves vagy ? gondolom még fiukkal nem voltál tehát nagy baj nem lehet, de ne otthon magadnak akard meggyogyitani a bajt!
2008. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Változik a tested, a szervezeted, lehet hogy most a megszokottnál több és más állagú a folyásod. Ha a nőgyógyász megvizsgált és nincs bajod, akkor nem kell aggódni. Nekem pl. amikor elkezdtem szexelni akkor is változott a folyásom és kevesebb lett. Ezzel persze nem akarlak bíztatni a szexre, az még korai lenne :) Azt ajánlom hogy napi 2x fürödj és válts fehérneműt.
2010. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!