Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kislányként (5-8 év körül)...

Kislányként (5-8 év körül) vagy még korábban állandóan hüvelyfertőzésem volt. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Lehetett attól, hogy csak hetente fürödtünk és sokszor tiszta bugyi sem volt. Vagy lehet anyától kaptam el, ha ugyanazt a törölközőt hasznlta hozzám is. Orvosnál sosem voltunk, Bepantennel kenegette volt, hogy évekig fent állt.

Most megint elkaptam valamit és eszembe jutott, hogy gyerekként ez mindig volt.


2016. okt. 26. 01:12
 1/2 Annamari19910512 válasza:
91%

Ilyet kérdezel, hogy lehet-e attól hogy nem tiszta fehérnemű volt rajtad?? most ez komoly?

Igen lehet attól hogy a személyi higiéné nem volt megfelelő...

A Bepanten meg ilyenre szart sem ér...

2016. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Mindig beleborzongok, amikor kiderül, hogy ilyen körülmények között is élnek emberek. Én is laktam fürdőszoba, sőt vezetékes víz s alap nélküli kis vályogházban, de a napi teljes testes tisztálkodás és a tiszta ruha azért alap volt...
2016. okt. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!