Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációt nem lehet...

A menstruációt nem lehet leroviditeni?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es most menstrualok másodszor először 7napon keresztül menstrualtam. Most ez mar a harmadik nap de pentek délután mennem kell el egy hétvégére az osztályal es jo lenne ha akkorra elmúlna!!
2016. okt. 26. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy nem! Ahogy éppen a kedved tartja..
2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem o.O
2016. okt. 26. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2016. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első természetesen viccel. Tudsz rajta rövidíteni, de nem sokat, mozgással, sok folyadék és C-vitamin fogyasztásával. (Ne a C-vitamin legyen sok, hanem a folyadék, lehetőleg víz, ne üdítő.)

De azt, hogy rövid, ne úgy értsd, hogy két-három nap, hanem mondjuk négy-öt! Ma szerda van, pénteken nyugodtan mehetsz! Nem áll meg az élet, csak, mert megjön a havibaj.

2016. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm
2016. okt. 26. 19:59
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nagyon erős es nagyon kínos lenne mindig mosdóba járni betétet cserélni
2016. okt. 26. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt nem lehet. Ha kúraszerűen vitaminozol, magnéziumozol, akkor hónapok alatt lehet igazítani rajta, de most, szerda este péntekig már nem tehetsz semmit. Kellemetlen, de ahogy írták, az élet nem áll meg. nincs még gyakorlatod, ezért érzed így, de hidd el, jól fogod magad érezni. Másfél óránként csekkold magad a mosdóban és vigyél felszerelést bőven, ennyi. Amúgy ha kicsit több ideje mentruálsz majd, akkor rövidül amúgy is, a 7 nap tipikusan a kezdő, tétova vérzés sajátja. Nekem is volt párszor, majd beáll.
2016. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Es ásványvíz vagy sima víz a jobb??
2016. okt. 26. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kínos, ez az élet.
2016. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hat jó..

Sokan leszünk és senki sem mensteualt meg es felek hogy egy kicsit csufolni is.fognak miatta

2016. okt. 26. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!