Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kirepedezett valadekos mellbimbo?

Kirepedezett valadekos mellbimbo?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdett noni a mellem, akkor vettem eszre, hogy az egyik mellbimbom korul teljesen ki van repedezve a bor, es iszonyatosan fajt. Begyogyult, viszont az a mellbimbom azota is erzekeny, es a mellbimbo korul hegek vannak, amik feherek a bennuk levo tejszeru valadektol. A masik oldal is ilyen, de az joval kevesbe. Viszont aggaszt, hogy amikor megvakartam a mellem, azon az oldalon, az egyik ilyen heg kifakadt, es teljesen felrepedt ott megint a borom. Olvastam egy mellrakfajtarol, aminek ezek a tunetei, es nagyon aggodom. Mit tudok tenni? Holnap megyek orvoshoz, hova fog tovabb kuldeni, es miert van ez a mellemmel? A valaszokat elore is koszonom. 16/l

2016. okt. 26. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az orvos holnap elmondja.
2016. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz csak aggodom
2016. okt. 26. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy innen nem lehet megmondani, hogy ez bőrprobléma, hormonális tünet, vagy micsoda. Ezért kell az orvosra hallgatni, jól teszed, hogy mész, nem kell már sokáig aggódnod. Drukkolok!
2016. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. okt. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!