Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik gyereket terveztek,...

Magic85 kérdése:

Akik gyereket terveztek, sportoltatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje tervezünk férjemmel gyereket. Rendszeresen járok fitnessz edzésre. Heti 6 napban. Plusz még kettlebell edzésem is szokott lenni. Az lenne a kérdésem, hogy folytassam-e ugyan úgy vagy hagyjabb abba ha gyereket tervezünk? Attól félek ha nagyon megerőltetem magam eseteg elmehet a baba. Azoknak a véleményére lennék kivancsi akik rendszeresen sportoltak/sportolnak és terhesek lettek illetve ellenpèldát is várok.

2016. okt. 26. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lányom még a terhessége alatt is sportolt. Persze, az állapotának megfelelő intenzitással.
2016. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12. hétig mehet úgy,mintha nem is lenne baba,utána óvatosabban. Nyilván nem kidobóst ahol hasba dobnak, de a fitnessz még jó is. Kettlebellel óvatosabban,de lehet azzal is.
2016. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 27. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy terhelés és nagy erőkifejtés kerülendő, egyébként kifejezetten hasznos. Régen is az utolsó percig dolgoztak az asszonyok ugyanúgy, mint bárki, csak nehezet emelni nem volt szabad nekik, és a szülés UTÁN kímélték, pihentették őket 6 hétig (gyermekágy).
2016. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En nem sportoltam terhessegem alatt, csak bicikliztem 24 hetesen ezert bevereztem es korhazba kerultem. Mondjuk engem eleg sok minden el ert a terhessegem alatt de azert ovatosan sportolj. Mondjuk szerintem eleg ha naponta elmesz egy kis setara es otthon kitakaritasz az is mozgas :)
2016. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!