Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémám van, hogy a...

Olyan problémám van, hogy a hüvely körül viszket, ég és nagyon zavaró, és erősen fehér váladék folyik. Mi lehet a baj és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem olyan sárgás? Mert ha olyan, akkor valószínűleg hüvelygomba. De érdemes inkább dokihoz menni, ő biztosabbat tud mondani.
2008. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Azt nem tudom mi lehet ez, de nekem is volt, lehet, hogy koszos kézzel nyúltál hozzá vagy ilyesmi. A lényeg, hogy nekem magától elmúlik mindig pár nap alatt.
2008. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Irány a doktor bácsi, kislány.
2008. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás legtöbbször/ föleg ha erös , esetleg turós / akkor gombára utal, vannak emberek akiknek általános hogy van egy kis fehér folyásuk, de az nem viszket, ez szerintem hüvelygomba, keresd fel a börklinikán a std szakrendelést, vagy a nögyogyászt, nem tudom hány éves vagy , de ha van barátod, mig ki nem kezelnek akkor gumival védekezz.
2008. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

utolso hozzászolo vagyok

Amig nem kezelnek addig használj gumit! Bocsi

2008. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez valószínűleg hüvelygomba.próbáld meg hogy veszel a patikában Canesten Combit, ebben van 3db kúp, amit este kell felhelyezni és egy krém ,amivel csökkenteni lehet a viszketést. és ha ez nem használ,akkor már a doki jöhet csak.Ez olyan 1800Ft körül van. Jobbulást!
2008. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok...és mindenkinek nagyon nagyon szépen köszönömaki segített
2008. okt. 5. 20:24
 8/8 anonim válasza:
nekem is ilyen problémám van és én is 15 vagyok. De nekem elég büdös is. Akkor ez biztos gomba??
2009. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!