Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a gond?...

Szerintetek mi lehet a gond? Stresszelek is miatta .

Figyelt kérdés

Szoval körülbelül 3 hete voltunk egyutt a baratommal , védekeztunk , es nem is volt gond , de 2 hete késik a menstruációm . Csináltam tesztet is de negatív lett .

Szerintetek befolyasolja az , hogy az utobbi egy honapban fogytam 3 kg-ot es 2 hete

arcüreggyulladásom meg homloküreggyulladásom

van , amitol megduzzadtak meg fajtak a nyirokcsomóim a nyakamon. 2 orvosnal is voltam , azt mondták virózis okozza es , hogy nem kell antibiotikum . Aztan Szedtem eleg sok nurofent meg

gyulladáscsökkentőt -amitol aztan 3 napig hanyingerem is volt (akkor azt hittem terhességi jel ) , de aztan az orvos azt mondta hogy a

Nurofentol lehet hanyingerem .

Amiutan nem szedtem szerencsére el is mult . Lassan kezdenek visszahuzodni a nyirokcsomók is

Lehet hogy ezek miatt kimarad a menzeszem ?? (Fel is fáztam közben , arra nem szedtem gyogyszert ,melegvizes fürdőt

vettem, es jobban ereztem magam azutan )

18/L



2016. okt. 28. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a betegségtől és a gyógyszerektől is. A tesztet hány nap vérzéskimaradás után csináltad meg?
2016. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 napi kimaradás után .
2016. okt. 28. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet,de ezt olvasd el előtte: [link]
2016. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!