Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Tucsek Éva nőgyógyászról...

Dr. Tucsek Éva nőgyógyászról vélemények, elérhetőség?

Figyelt kérdés

Dr. Tucsek Évához szeretnék menni magánrendelésre. Nekem azt mondták, hogy hétfőn és szerdán, délelött vagy kora délután lehet hívni és bejelentkezni. Én már többször is hívtam ma is és múlt héten is, de senki sem vette fel. Esetleg megváltozott a telefonszám vagy más időpontban lehet hívni?

Kicsit tartok tőle mert sokan mondtak jót is rosszat is róla. Aki volt már nála mi a véleménye róla?



2016. nov. 2. 18:46
 1/1 Exti11 válasza:

Szia

Lehet kicsit már késői a válasz,de azért szívesen elmondanám a véleményemet a doktornőről. 2 éve szültem nála a kislányomat, elég sokáig vajúdtam, de a végén császár lett belőle. Nagyon profi és kedves volt végig, és ami nagyon kellemes csalódás volt, hogy a műtős személyzet is annyira emberi volt, amilyenre nem is gondoltam. Minden nap bejött hozzám, hogy megnézze hogy vagyok, a heg pedig szinte már nem is látszik. 200 %-osan meg vagyok elégedve a doktornővel, és bár most 200 km-el arréb lakunk, ha lehetőség lesz rá akkor mindenképp szeretném nála szülni a második gyermekem is. Nekem egyébként egy vele korábban együtt dolgozó szülésznő ajánlotta a doktornőt.

Időpont kérésre pedig ki vannak rakva az időpontok a rendelője ajtaján, sajnos fejből én sem tudom. Remélem azért még tudtam segíteni.

2017. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!