Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten mennyiben befolyásolj...

Canesten mennyiben befolyásolja a tenyésztés eredményét?

Figyelt kérdés
Csütörtök, péntek, szombat este használtam 1-1 Canesten Kombi hüvelytablettát+a krémet, utána már semmit nem használtam. Szerdán csináltak tenyésztést, mennyiben fogja befolyásolni az eredményt a Canesten? Előfordulhat, hogy semmi nem tenyészik ki a Canesten miatt? Visszatérő hüvelygomba miatt csinálták a tenyésztést.

2016. nov. 4. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a gombát megölte a canesten, akkor értelem szerűen nem fog kitenyészni. Ha más kórokozó van, az kitenyészhet.
2016. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Nekem úgy volt kismedencei gyulladasom hogy az összes tenyésztésem negatív lett..

Mondtam a dokinak és azt mondta, hogy egy nagy szart sem ér e a vizsgalat. Eleve csak bizonyos csíraszám felett képes kimutatni kórokozót és abból is csak a leggyakrabban előfordulókat. Terheseknel is negativ volt közben mrg majdnem belehalt a baba a Streptococcusba szülési közben úgyhogy erről ennyit...

2016. nov. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nálad végül hogy derült ez ki? Tegnap megjött a tenyésztés eredménye, természetesen tök negatív lett. Viszont tegnap reggel megjött, azóta megint érzem már az enyhe viszketést, égést, szóval valószínűleg a menzesz vége után megint vissza fog jönni... Canestennel szépen elnyomtam az összes tünetem, kaptam gyógyszertári kevert kúpot, ami kiirt mindent, most menzesz alatt nem tudok használni hüvelyflóra visszaállító kúpot sem :(
2016. nov. 8. 08:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem derült ki, továbbra is fennállnak a tüneteim most keresek olyan orvost aki hajlandó komolyan venni a negativ tenyésztés ellenére is. Laparoszkópiára már megkaptam a javaslatot de eléggé félek tőle.

Én is most fejeztem be a Candibene-t és 2 doboz Myflonidot, addig kardoskodtam a dokiná amig felírta őket de persze nem használt semmit.. most már én is bacira tippelek. De a viszketés meg inkább gombára jellemző.. áá nem tudom.. tanácstalan vagyok. Régen legalább a gomba kitenyészett de most még az se, semmi..

Amúgy mindenhol azt irják menstruáció alatt javulnak, elmúlnak a tünetek. Belsőleg nem szoktál szedni valamit?

2016. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, mindig szedek Diflucant is, mégis visszajön :( Valószínű amiatt kezdődik megint a viszketés, hogy abba kellett hagynom a kúpokat, amik viszont kiirtották az egész hüvelyflórámat. Ördögi kör... :(
2016. nov. 8. 13:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is attól viszketsz hogy nincs rendben a hüvelyflóra, a gombaölőktől csak még jobban felmaródott az amúgy is gyulladt, érzékeny nyálkahártya. Én vettem a DM-ben tejsavas pezsgőtablettát azzal irrigálok régóta és határozottan jobb. Újra tudok nemi életet élni a párommal, nem a falat kaparom közben. De csak óvszer mert amikor nem használtuk akkor az még jobban kidörzsölt és kezdődött előlröl minden..de ez se normális azért hogy az ember lánya nem tud nemi életet élni mert szex után rögtön visszajön ég szúr viszket. (pedig elvileg már a ph is rendben kell legyen) Teljesen el vagyok keseredve, hogy ennek soha nem lesz vége
2016. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igaz már annak is hatalmas haladás, hogy nem vagyok úgy begyulladva odalent. De valami mégsem az igazi ha ezek a tünetek nem múlnak el. Szerintem nekem már kevés a hüvelyt rendberakni mert alhasi fájdalmaim is vannak valoszinü feljebb ment és onnan úgyis vissza fogok fertőződni.
2016. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nálam ugyanez van, minden szeretkezés után vérzek, és jön a gomba :( Óvszerrel sajnos ugyanúgy megvan a kidörzsölődés, ami ugye egyenes út a hüvelyfertőzésekhez. Kaptam Gynoflor kúpot a helyreállításra, de menzesz alatt azt sem lehet használni sajnos. Az irrigálásról megoszlanak a vélemények, állítólag az is elősegíti a fertőzéseket, mert beleaatkozik a normál hüvelyflóra felépítésébe.
2016. nov. 8. 14:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia.Hónapok óta küzdök ezzel,hüvely gyulladás,hüvely égés stb.Kaptam már 100 féle kúpot.már antibiotikumot is dalacint.Aztán hüvely flóra visszaállítása miatt protexyn ghinophilust..stb. De hol előjön hol elmúlik..van hogy 2-3 nap jobb.Van,hogy 2 hétig elvagyok.Aztán újra.De általában reggel jól vagyok.Este,megint égés és irritáció! Szexuális együttlét nincs.mert nem,merek igy...Tenyésztést nem csináltak.Mondván felesleges.Most kb 2 hete kliont használtam de,semmi!!!! Szerintetek,a hüvely florám van felborulva? Segisetek. ti mit,tennétek? Már össze vissza olvastam mindent.,totál lelki beteg vagyok emiatt!
2016. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokat olvastam én is a témában és megoszlanak a vélemények az irrigálás hasznos és káros voltáról. Mindenképpen különbséget kell tenni egeszseges ph-jú nők és felborult egyensúlyú, panaszokkal küzdő nők közt. Az arra hajlamosaknak ajanlják heti ketszer vagy aktus utan a tejsavas irrigálást. Nekem sokat segít az biztos. Olyat is olvastam hogy a kezelesek sikerét is elősegítheti ha kezelesek elején irrigalunk mert a

pangó váladékot kimossa igy a kúpok krémek hatekonyabbak. Mások szerint fertőzések esetén tilos a hüvelyoblites mert feljebbviheti a

fertőzést. Nem tudni mi az igazság;:(

2016. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!