Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje nem jön meg a...

Egy ideje nem jön meg a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Hirtelen volt egy életmód valtozasom, jobban étkezem, nem eszem cukrot, lisztet, tartósítószereket és emellett elkezdtem intenzíven edzeni is. Ne értsetek félre ugyanannyit eszem csak egészségesebben és több fehérjét eszem. Viszont mar nyar eleje óta nem jön meg a menzeszem. Voltam nőgyógyasznal és azt mondta nem érnek meg valami oknal fogva a petéim. Csinalt inzulinreszisztencia vizsgalatot és hormon vizsgalatot is viszont mindegyikkel minden rendben volt. Ugyhogy most kicsit tanacstalan vagyok. Szedek fehérjét meg bcaat, viszont semmit olyat amiben adalékanyagok lennének. Lehetséges ez az életmód valtastól?
2016. nov. 6. 10:29
 1/2 Sanko Urfi válasza:
Szeretkez tobbet hogy a hormonok induljannak be
2016. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne koxolj!
2016. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!