Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális 12 évesen?

Ez normális 12 évesen?

Figyelt kérdés
Megprobaltam felnyulni a huvelyembe de kb csak 1cm melyen sikerult es utana nem mertem tovabb, ez normalis ilyen idosen? 12/L ( 2 eve van feherfolyasom, pattanasos az arcom es lent is es a hanajamnal is szoros vagyok)

2016. nov. 6. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy,nemileg érsz.

Nem tudni mennyi,milyen az a fehérfolyás,de sztem beszéld meg anyuddal,vagy egy idősebb nőrokonnal.

2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne nyúlkálj a hüvelyedbe 12 évesen.
2016. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés, hogy normális-e, ha nem mertél egy centinél feljebb nyúlni a hüvelyedbe? Vagy mi? Nem igazán világos... 20L
2016. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi én is csak addig nyulok be 11l
2016. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De gyerekek, ennek mi értelme? 😂
2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyúlkálj a hüvelyedbe, mert fertőzést fogsz kapni, és mehetsz nőgyógyászhoz. Teljesen normális, még gyerek vagy.
2016. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges magadba nyúlkálni ha nem mered, maszturbálni sem muszáj csak azért mert mások csinálják. Pont a lényegét veszti el a dolog. Majd ha kedved lesz hozzá, csináld úgy ahogy kényelmes. Addig meg ne nyúlkálj magadban fölöslegesen.


Amúgy normális. Ha egy nő nincs izgalmi állapotban, vagy minimum ellazulva akkor kellemetlen magába nyúlkálnia. Ezért nem megy sok fiatal lánynak a tamponhasználat.

2016. nov. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!