Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Válthatok nőgyógyászt első...

Válthatok nőgyógyászt első alkalom után, vagy várjak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és ma voltam először nőgyógyásznál. Nem vagyok beteg, de elkezdtem nemi életet élni, így gondoltam esedékes. Bevallom, nagyon féltem, de az élmények után még rosszabb.

Mikor mondtam miért jöttem,azt mondta azt majd azt eldönti, mivel nem vagyok orvos. Aztán kezdett vizsgálni, ami nagyon fájt, és nagyon kellemetlenül éreztem magam, mivel teljesen meztelenül feküdtem a vizsgálóasztalon. Azt mondta, hogy ha nemi életet élek, akkor sincs rajtam ruha. Nagyon fájt a vizsgálat már kacsával is, de amikor a kezével vizsgált, még rosszabb volt. Aztán nagyon durván végig tapintotta a melleimet, még a vizsgálóasztalon. Azóta vérzek, fáj a hasam. Mit tegyek?



2016. nov. 7. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Persze! :) A nőgyógyászoknak nincs körzete, ahhoz mész, akihez szeretnél. Magánorvoshoz akár az ország másik felébe is járhatsz. Csinált rákszűrést is? Ha igen, akkor azért vérzel, és fáj a hasad, ez teljesen normális utána (mivel ilyenkor egy picit megsérti a ményak falát) Holnapra el fog múlni :)
2016. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen bunkó volt, akkor válts is nőgyógyászt! Nem is értem, miért voltál teljesen meztelen?) Meg micsoda beszólás az, hogy ha nemi életét élsz sincs rajtad ruha! Felháborító!!!! A vérzés lehet amiatt, ha végzett rákszűrést, de egy normális óvatos orvosnál ez sem fordul elő.
2016. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Naná, hogy válts! Alapszabály, hogy a nőgyógyász nem kérheti soha, hogy teljesen vetkőzz le! A hüvelyi vizsgálat alatt csak alulról vetkőzöl, visszamégy a fülkébe, alul visszaöltözöl, majd kijössz megint a felső tested szabaddá téve. Ez egy, a helyzetével visszaélő perverz! Fel is jelenthetnéd.
2016. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
58%
Elso alkalommal meztelenul vizsgált engem is a nogyogyasz.
2016. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Bunkó, perverz állat...

Fiatal volt?

2016. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Na de hogy történt?

Azt mondta, hogy vetkőzz meztelenre?

2016. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Erre én is kiváncsi vagyok...
2016. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és ez Budapesten történt?
2016. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira fiatal, kb. 55 - 60 éves lehetett. Én levetkeztem alulról, de azt mondta, hogy az első nőgyógyászati vizsgálaton meztelenre kell vetkőzni. Nagyon kellemetlen volt a vizsgálóasztalon vizsgálta meg a melleimet is, és nagyon durva volt végig.
2016. nov. 9. 22:18
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy perverz disznó! Ilyen nincs, sem az első, sem a sokadik nőgyógyászati vizsgálatnál, hogy meztelenre kellene vetkőzni. Legközelebb kerüld el jó messzire!
2016. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!