Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyemen belül apro...

A hüvelyemen belül apro dudorok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még csak 16vagyok.. 5honapja van baratom, aktiv szexualis elettel.Ma este furdesnel ereztem eloszor csak egy majd oldalt tobb ici pici nem is tudom mit.Mintha mini szemölcs lenne...Megijedtem, nem tudom mi lehet ez de egyatalan nem faj, erintesre se, nem is erzem mert tenyleg mili meter nagysagrendu de megremit....Szerintetek?

2016. nov. 8. 22:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent a szivacsos reszen van/vannak szoval egy ideig el se tudtam donteni hogy ez tenyleg valami baki vagy csak a kis "redok"..nehezen de erezni hogy vanitt valami :S
2016. nov. 8. 22:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán a hüvely fala, nem kell vele foglalkozni. :)
2016. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A a, 1 ici pici dudor biztos van rajta, ebbe azert vagyok biztos mert kozepen van :c
2016. nov. 8. 22:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal eddig nem volt ott :(
2016. nov. 8. 22:14
 5/9 anonim válasza:
Menj azonnal nőgyógyászhoz!
2016. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nehogy valami baj legyen
2016. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ott van már évek óta. Azóta többször voltam már nőgyógyásznál, mindenféle vizsgálatokon, sőt, gyerekem is született azóta, teljesen egészséges vagyok. Bőrgyógyász is látta már, mindkét orvos arra jutott, hogy ártalmatlan, és hogy menjek vissza ha okoz valami kellemetlenséget. Nekem is teljesen észrevétlen, nem fáj még érintésre sem, ha nem tapintanám nem is tudnám, hogy ott van. Szóval nem kell félned.
2016. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat en is tapizasnal erzem...nem is vennem eszre hogy ottvan:/ Remelem nem lesz semmi baj..addig nem terhelemanyut az ilyen dolgaimmal amig nem faj,zavar,nivrkszik vagy tobbszorozodik.. :)
2016. nov. 9. 11:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Növekszik*
2016. nov. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!