Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kicsi a mellem, mit...

Nagyon kicsi a mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki cikiz vele hogy milyen pici és stb.. ezt mar nagyon unom de te yleg ,sokszor sirtam is miatta.. 15 eves vagyok es topot hordok.. akinek kell rola kep az privatban irjon es kerlek segitsetek hogy mit tudnek tenni :(

2016. nov. 9. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagy. Csoda, hogy van melled! Ébredj fel és nézz szembe vele, hogy még vagy 5 éved van nővé válni. Aki amiatt cikiz, hogy nem vagy nő 15 évesen, az agyalágyult.


Amúgy topos képet felajánlani 15 évesen nem normális dolog. Vegyél vissza!


(ha meg unatkozó pasi vagy, akkor szánalmas)

2016. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, de olvasni és szavakat értelmezni és mindig nem tudsz!


Ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória! Mit keres ez a kérdés itt?


Biztos suliban tanultál bioszt, vedd elő az ott szerzett tudásodat és válaszold meg a kérdésedet!

2016. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj legalább itt ne ,kérlek...:(
2016. nov. 9. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél rendesen, ne fogyózz, és reménykedj. Van még pár éved, hogy fejlődj, és később is nőhet, ha hízol, meg amikor gyereked lesz. Nekem is elég kicsik, de nem érdekel már, van pár jó push-up melltartóm... Annak örülök, hogy legalább nem lógnak.
2016. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia küldj egy képet légyszi próbàlok segíteni. Magasságod és a súlyod mennyi?

Sportolsz-e bármit is?

2016. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

168cm 48kg

Nem

2017. febr. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!