Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokat fogytam és emiatt a...

Sokat fogytam és emiatt a mellméretem is kisebb lett? Vissza tudom hízni?

Figyelt kérdés
Annó D kosarat hordtam és most Jó hogy C-s.. ráadásul nem is olyan feszes mint volt, és csak 22 éves vagyok szóval igencsak bánt a dolog. A kérdés: lehet-e olyan hogy vissza hízok ugyanannyi kilóra mint voltam pl 2 éve, de a mellméretem ekkora marad? :S

2016. nov. 10. 01:02
 1/10 TR75 ***** válasza:
0%
Fogyáskor a mell mérete csökken, hízáskor pedig nő, mivel ugye nagy része zsírszövet.
2016. nov. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha ismét hízol, akkor lehet, hogy valamennyit nőni fognak a melleid, de ez alkat és genetika kérdése is.

Az, hogy ugyanolyan legyen arra nem sok esélyed van: egy fogyással egy életre tönkre lehet tenni a legszebb női mellet is!!! Ha eredetileg sem voltak feszesek, akkor szinte 100% hogy lógni fognak, még ha valamennyit nőnek is. Sajnao a lógás biztosabb mint a növés!

Előbb kellett volna gondolkozni, mielőtt el kezdtél ész nélkül fogyózni.

2016. nov. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos ezt a hibát sok lány elköveti, pedig sokkal fontosabb szerintem a nagy mell, mint a lapos has. Próbáld meg visszahízni, valamennyi biztosan megy a melleidre is, lehet ugyanannyi, mint amennyi lement.

26F

2016. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik egy szóval sem említettem hogy fogyóztam volna ész nélkül, nem önszántamból fogytam le :)
2016. nov. 10. 14:49
 5/10 A kérdező kommentje:
*második
2016. nov. 10. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megbántani, ne haragudj.

De ez a tényeken nem sokat változtat - sajnos! (második voltam)

2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha hízol nyilvánvalóan nő a melled is :D
2016. nov. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mennyi voltál annó és mennyi vagy most?
2016. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
56 kiló voltam és most 50 vagyok, nem annyira sok de meglátszik. (második. ha ingerhiányos az életed foglald el magad menj ki az erdőbe, írj naplót, vegyél be egy faszt vagy bármi és higgadj le. Ha az a mániád h "eleve lógott, lógni fog" megnyugtatlak hogy most se lóg régen se lógott, 22 éves vagyok teljesen normális testalkattal sajnálom hogy csalódást kell okoznom. csak egy normális kérdést írtam ki ha valahol a negativitásod akarod hangoztatni tedd meg élőben azzal akit érdekel)
2016. nov. 11. 01:23
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Visszavonom a 6-os hsz. ben a bocsánatkérésemet!

"...vegyél be egy faszt vagy bármi és higgadj le."

Azért mert lóg a melled, nem kéne még bugrisnak is lenned...

2016. nov. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!