Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyben érezhető kb barackma...

Hüvelyben érezhető kb barackmag nagyságú dudor! Nem fáj nem viszket, nincs a havi vérzésben eltérés! Eggyütlét közben nem fáj! Kb 2 hete vettem észre! Mi lehet ez? Daganat talán?

Figyelt kérdés
Nov 29.ére kaptam időpontot az orvosomtól.De gondoltam addig informálódóm róla mert egy kicsit ijesztő!
2016. nov. 10. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a méhszáj, de mutasd meg orvosnak, mert ő ért hozzá, és ott kérdezzél.
2016. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm! Csak nem értem ez vajon mitől lehet! Remélem nem rák!
2016. nov. 10. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Normàlis hoigy olyan,nyugi😆
2016. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól van, hogy a nők méhvel és méhszájjal születnek. Ami így néz ki.
2016. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem én hogy normális de eddig ezt a dudort nem éreztem ott!
2016. nov. 10. 09:43
 6/8 A kérdező kommentje:
nem a méhszáj az beszéltem ma igaz telefonon egy ismerős nőgyógyásszal és azt mondta mivel kivűl érzem a dudort a hüvely bemeneténél egyből így valószínűbb hugyhólyag leszállás vagy valamilyen ciszta! ugyan is éppen a húgycsőnél vagyis a hüvely bemenetel legtetején érzem a dudort!gondoltam megírom hát ha valakinek tudok ezzel segíteni még! úgy hogy valószínű nem várok nov. 29ig elmegyek előbb egy másik nőgyógyászhoz minél előbb tudjuk meg mi is az! de köszönöm a segítséget!
2016. nov. 10. 17:02
 7/8 A kérdező kommentje:
esetleg tapasztalat ha volt valakinek hasonló nagyon jól jönne!
2016. nov. 10. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Így teljesen más! Eddig nem írtad, hogy a bemenetnél van.Irány a nőgyógyász és majd számolj be, hogy mi történt. Drukkolok!
2016. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!