Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék feldzedni...

Hogyan tudnék feldzedni könnyen egy pár kilót?

Figyelt kérdés
Elég vékonynak tartom magam, meg hát az is vagyok. 165cm vagyok és 45kg. Ha például 3kg-ot felszednék akkor már jobban érezném magam, mert amugy is valamikor piszkálnak hogy nagyon sovány vagyok stb... Mellem szinte nincs szóval még az se lehet hogy annak lenne valamennyi súlya és akkor valamivel nehezebb lennék. Szerintetek hogyan tudnék jobban hízni? 15/L

2016. nov. 12. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

eddzél edzésterv alapján

[link]

2016. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tél közeleg és kell a többlet . Több rizses ételt , mákos diós tésztákat , pékárut mogyorókrémet banánt fogyassz . Vajkrémet és inkább szalámiféléket készíts sajtokkal . Este nassnak parány házi sütemények , pogácsák nápolyi csoki . Joghurt , üdítő csipsz nem használ sem a levesek bármennyire összetettek zsírosak .
2016. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy idővel megoldódik ez a dolog, csak pár év kell neki. ha mindenképp szeretnél kifejezett hízókúrát, akkor az szerintem hatásos lehet, ha a szénhidrát és egyben zsírdús ételeket eszel. (ugye fogyókúránál szénhidrát megvonása szokott hatásosan működni, akkor itt az ellenkezője lenne)
2016. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!