Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 napja késik a menstruációm,...

17 napja késik a menstruációm, pedig nem feküdtem le senkivel!?

Figyelt kérdés

Bő négy éve van már meg,és még soha nem fordult elő olyan,hogy ennyit késett volna! Kezdek nagyon félni,hogy valami komoly bajom van!

Vajon miért nem jön meg?14/L


2016. nov. 13. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell megijedni. Menj el orvoshoz a biztonsag kedveert, de ez még semmi nagy bajra nem utal. Ne izgulj!
2016. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha koplalós módon fogyókúrázol, az befolyásolhatja. A stressz szintén. Egy gyulladás szintén (nem feltétlenül lent, akár egy torokgyulladás is).

Na meg fiatal vagy, az is lehet, még nem állt be. Ebben a korban simán kimaradhat komolyabb ok nélkül is egy peteérés.

2016. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostanában eléggé stresszes vagyok,plusz sípcsonthártya gyulladásom van,nem tudom,hogy az közrejátszhat e.
2016. nov. 13. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is lehet, de mivel egy éve jött meg először, így eleinte lehetnek benne ilyen kis "zavargások".
2016. nov. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 évesen ez még nem is számít sok késésnek. Nekem ennyi idősen kettő évig nem jött meg... Szóval no para, ez normális. Majd szépen lassan beáll.

20L

2016. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!