Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis fekete pont a kis szemérem...

Kis fekete pont a kis szeméremajkon?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy pisilét után miután megtörlöm magam fáj egy ponton. Tegnap még semmi sem volt ott, megpróbáltam megnézi tükörben és amennyit láttam belőle az olyan mintha egy kis tüske lenne benne, majdnem a "bejáratnál". Nem tudom jobban megnézni sajnos...Most rákerestem neten és hát nem túl biztató dolgokat írtak (rák)...

Sosem volt még ilyenem, nem tudom mi lehet ez..lehet hogy holnapra vagy pár napon belül már el is fog múlni de egyenlőre pánikolok ...Valami ötlet hogy mi lehet ez?



#betegség #női nemi szerv #nőgyogyasz #kis fekete pont #kis szemérem ajak
2016. nov. 13. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A rák nem egyik napról a másikra alakul ki. A fájdalom és a fekete pötty inkább azt jelzi,hogy az ott lévő mirigyek közül egy elzáródott és begyulladt. Lehet,hogy romlani fog,ami azt jelenti,hogy megduzzad és még erősebben fog fájni. Mivel nem látom,csak gondolom,hogy ez lehet azt tanácsolom,hogy kend be Betadine-val,talán ez is elég lesz,hogy "lehúzza" a gyulladást,de ha 1-2 napon belül nem javul,akkor menj el nőgyógyászhoz.
2016. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!