Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud ajánlani valami...

Valaki tud ajánlani valami vény nélkül kapható gyógyszert?

Figyelt kérdés
Erős fehér színű hüvelyi folyásom van. Nincs szaga,nem fáj,csak borzasztóan kellemetlen. Már évek óta fennáll ez a helyzet,többször is voltam nőgyógyásznál..ott megállapították,hogy valami bakteriális fertőzésem van. Írtak rá több fajta gyógyszert is,de egyiktől sem lett jobb. Már nagyon meguntam,hogy mindig vissza kell mennem,nem kellemes amikor egy idegen ember nyúlkál ott lenn. Esetleg van valami olyan gyógyszer ami vény nélkül kapható,és segítene ezen a problémámon?

2016. nov. 14. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem gyógyszerekkel kísérleteznél, hanem orvosokkal???

Keress egy rendes orvost, akiben megbízhatsz, és megfelelően áll hozzád. A későbbiekben is hasznos lesz, hidd el!

2016. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos által felírt sem használt, akkor a vény nélkül kaphatótól mit vársz? Azokban csekély hatóanyag van...

Inkább keress másik orvost, aki lelkiismeretesebben foglalkozik veled. Neked kellemetlen, hogy ott nyúlkál, de neki 1 vagy a millióból...

2016. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már több orvosnál is voltam..hónapok óta járkálok,sok gyógyszert felírtak,de egyiktől sem lett jobb,ugyanolyan mint volt.
2016. nov. 14. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hüvelyflóra-helyreállító készítmények, menj be egy patikába és kérdezz rá.

Ha minden igaz, ugyanúgy működik ez a dolog, mint az emésztőrendszerben, ha a gyógyszerekkel kiirtod a rossz baktériumokat, akkor a jókat is, és azok hiányában további kellemetlen tünetek lehetnek.

2016. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!