Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek valami baja...

Pitbull69 kérdése:

A barátnőmnek valami baja van, tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segitségeteket szeretném kérni, mivel kiderült utolag hogy a barátnőm volt korházban, mivel láttam nála egy papírt, egy zárójelentést. és nem nagyon akarja elmondani hogy miről van szó, pár szót tudtak csak kihúzni belőle. Ilyenekre utalt hogy ez egy állapot, meg hogy majd egyszer elmondja de lehet nagyon lefogok dobenni.


Szóval remélem tudtok valamit segiteni persze nem azt várom el hogy mondjátok meg csak nagyon kiváncsi vagyok és érdekel hogy ti mire tippeltek.



#barátnő #betegség.beteg
2016. nov. 14. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel állapot nagyon sokféle van,legalább azt kéne tudnod,hogy milyen osztályon feküdt,de lehet,hogy még az is kevés info lenne.
2016. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem feküdt bent szerintem, mivel azóta volt ez a vizsgálat amióta együtt vagyunk.. és szinte mindennap találkozunk. Csak hogy szerintetek mi lehet mert nagyon aggodok.
2016. nov. 14. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy kórházban feküdt-e vagy cak szakrendelésen járt,hanem az,hogy milyen osztályon.
2016. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem láttam a papirt csak a korháznak a nevét, de nagyon megijedt amikor kérdeztem hogy az milyen lelet. elis rakta.
2016. nov. 14. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem lehet gyereke
2016. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már most ennyire őszinte a kapcsolat, én pattintanám a csajt...

20L

2016. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!