Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a gyógyszerek...

Lehetséges, hogy a gyógyszerektől izzadok éjszaka?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy egy ideje elkezdtem izzadni éjszaka, vizes a paplanom meg a matrac is. A hátam, fenekem, tarkóm szokott vizes lenni. Ha kitakarózom akkor már nincs melegem nem izzadok. Ruha nélkül alszom, nem fűtünk a szobában, mert így is meleg van, panelban lakunk, viszont a takarónk azért vastag. A másik az, hogy az utóbbi 2-3 hétben 2 féle antibiotikumot is kellett szednem, egyiket a vizeletemben található baktérium miatt, a másikat pedig az ínyemre, mert kiszedték az egyik bölcsesség fogamat. Dalacint szedtem, mellé pedig probiotikumot és fájdalomcsillapítókat (Flector por, Advil, Cataflan).

Lehetséges hogy emiatt izzadok vagy lehet ez a fogamzásgátló hatása is (Tri-Regolt szedek most)? Mert mikor az előző fogamzásgátlót szedtem (Jangee) akkor nem voltak ilyen tüneteim. Csak éjszaka van ilyen, nappal sosem izzadok és éjszaka sem mindig.

Hasonló tapasztalat?


2016. nov. 15. 11:33
 1/2 A kérdező kommentje:
27/N
2016. nov. 15. 11:36
 2/2 anonim ***** válasza:
En a vernyomas csokkento gyogyszertol izzadok.
2016. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!