Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja késik a menzeszem.26-2...

Magic85 kérdése:

2 napja késik a menzeszem.26-27-28 napos ciklusaim vannak. Teszteltem de negativ. Most meddig várjak?

Figyelt kérdés
Mindig rendszeresek a ciklusaim. Soha nem késett, vagy ha igen baba volt a dologban. Párommal sokszor együtt voltunk a termékeny napokon. Csináltam tesztet a 27. napon ami negatív lett. Ma reggel már a 29. Napon járok és reggeli clear blue teszt negatív. Soha nem volt még így. Nem tudom mi lehet. 16.-án kelett volna megjönnie az lett volna a 28. Nap. De semmi. Pár napja megjön érzésem van. De semmi más tünet. Járt màr így valaki? Mikor teszteljek újból? Volt olyan akinek csak később lett pozítív. A clear blue-t jó tesztnek mondják nem hinném hogy tévedne...

2016. nov. 17. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi keses meg lof.@sz, nem vagy gep. Semmit nem jelent. Ha jol ertem babat szeretnel, szoval nem kell paraznod a terhesseg miatt. Nyugodj meg. Ha terhes vagy azt ugyis eszre fogod venni, de igazabol barmi miatt keshet. Meg az elfogyasztott etelek esetleges fitoosztrogen tartalma is kepes befolyasolni. Egyebkent 17. van, szoval csak fel napja kesik, nem ketto :)
2016. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fitoösztrogén az előző válaszadó szavaival élve ló@sz a xenoösztrogénekhez képest. Utóbbiak tényleg fel tudják borítani a hormonháztartásod, és sajnos szinte minden ipari kajában ott vannak... Ha szoktál barnázni a mensi előtt-után, akkor az is azt erősíti, hogy lehet egy kicsi ösztrogén-dominanciád.
2016. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam barnázni. Nekem mindig reggel jön meg ès mindjárt elég sok. 5 napig szokott tartani. Eddig soha nem késett mindig vagy előbb jött, vagy pont 28 napra.
2016. nov. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!