Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma 2 hete, hogy késik a...

Ma 2 hete, hogy késik a menstruációm.3 hete voltunk együtt a barátommal, éppenhogy berakta egy minimálisan, de nem szakította át a szűzhártyát. (eléggé fájt és abbahagytuk). Mindezt gumival! Tehát védekeztünk. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Szokott késni napokat, de kicsit aggódom 2 hét után :(

16 éves vagyok..


2016. nov. 18. 16:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Milyen még szűz voltál ez bezavarhatta a menstruációdat. Fiatal vagy még és ez ingadozhat.
2016. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor kizárt, hogy terhes legyek?
2016. nov. 18. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg óvszert használtatok, akkor kizárt. Stressztől vagy hormoneltolódástól késhet. Ha a stressz az oka, inkább vegyél egy tesztet a drogériában, hogy megnyugodj a negatív eredménytől. Ha hormonális problémád van, akkor pedig próbáld csökkenteni a xenoösztrogén bevitelt. (ha ráguglizol, megtalálod, mire gondolok...)
2016. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! :)
2016. nov. 18. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tény és való, ha volt benned péló akkor lehetsz terhes is (sokszor még anélkül is). De ez csak azt jelenti, hogy nagyobb az esélyed rá, mint valakinek, aki életében nem látott még férfi nemiszervet nőként...


Mivel gumival védekeztetek (ami gondolom nem szakadt ki) amit időben feltettetek, helyesen tettétek fel, stb, akkor védelmet kell nyújtania! Nagy eséllyel szerintem az emiatt felmerülő stressz, vagy valami hormonális dolog okozhatja. De vehetsz egy tesztet, már ilyenkor kimutathatja, ha meg nem jön meg mégegy hétig, akkor menj el orvoshoz, hogy megnyugodj.


De szerintem nincs rá esélyed.

2016. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Szúr néha vesém
2016. nov. 21. 17:10
 7/12 anonim válasza:
Mizujs?
2016. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg :/
2016. nov. 25. 17:23
 9/12 anonim válasza:
Csináltal tesztet?
2016. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam...hétfőn veszek
2016. nov. 26. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!