Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa folyás. Mi lehet ez?

Furcsa folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónappal ezelőtt feküdtem le először első barátommal (gumival védekeztünk) Azóta folyásom savanykás ízű, szagtalan, nyúlós folyékonyabb állagú, fehér színű és meg nőtt a mennyisége is. Nem viszket. Mi lehet ez? Mitől? Segítsetek légyszives


2016. nov. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van? Savanykás ízű?? Te kóstoltad??
2016. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első együttlét során olyan idegen anyag jut a hüvelybe (akár a gumi is),ami a hüvely védekezőrendszerét fokozott nyáktermelésre serkenti. Mivel ez nem fertőzés,nem is bűzös,színes és panaszt sem okoz.
2016. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátja kóstolta...
2016. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Az nem probléma hogy kb 2hónapja ilyen? És az íze miért savanykás?

2016. nov. 20. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy sima immunreakció a szervezeted részéről. Érte egy hatás, ami eddig még nem, erre reagál. A gumióvszeren különböző anyagok vannak, mint pl síkosító, spermicid anyag, lehet, hogy valamelyikre allergiás vagy.


Ha gondolod, én egy sajátos teszt alapján megmondom simán, hogy kórosan savanykás-e. :) (Ezt csak viccnek szántam.)

2016. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a hüvely eleve kissé savas pH értékű a lactobacillusoktól. Miután valaki elkezd nemi életet élni, megnő a hüvely védekezése és megnő a lactobacillusok száma és savasabb lesz a környezet. Ez nem egyik napról a másikra történik,de teljesen normális dolog. Sőt,ha nem így van akkor van baj.
2016. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) (megy a zöld pacsi)
2016. nov. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!