Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet gyengébb a vérzése...

Mitől lehet gyengébb a vérzésem, okozhatja stressz?

Figyelt kérdés
Szerda este együtt voltunk barátommal, óvszerrel védekeztünk. Szombaton megjött, de furcsán. Tampont használok, és amikor cseréltem, nem volt "tele" vérrel egyáltalán, volt hogy pár óráig nem használtam és nem lett véres a bugyim (vagyis betétet raktam be), pisilésnél viszont jött ki vér. Ugyanez volt ma is, elég enyhe a vérzésem csak kb az utolsó napon szokott ilyen lenni. Illetve mintha kicsit hígabb lenne az állaga. Ugye ez nem amiatt van, hogy valahogyan sikerült teherbe esnem közösüléskor? Az óvszerrel minden rendben volt, de nem tudom... félek. Okozhatja stressz is? Elég sok a ZH mostanában és izgulós fajta vagyok. Szedek Béres Vas Vitalt gondolom ez nem okozhat ilyet de leírtam azért. Előre is köszönöm!
2016. nov. 20. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit hozzáteszek, hogy napra pontosan jött meg.
2016. nov. 20. 19:53
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem vagy biztos benne csináltass majd tesztet pár nap múlva mikor elmúlik
2016. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!