Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek?

Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
Vasárnap elkezdtem vérezgetni, csak a WC papír volt olyan, akárhányszor megtöröltem. Ez eddig ok... De egy héttel korábban mint ahogy a menzeszemnek megkellett volna jönnie. Tegnap voltam dokinál, pont volt időpontom az éves vizsgálat miatt. Azt mondta a doki.. Hmmm. Előbb jött meg. Megesik... De én tudom, hogy velem nem. Mindig szabályos 28 napos ciklusaim voltak. És ami a poén... Mára semmi nyoma vérzésnek. Szóval előbb jött... 2 napig maszatolgatott. Ez mi lehet?

2016. nov. 22. 14:12
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom,hogy rajta vagytok e a babán,mrt nem derül ki a kérdésből,de lehetett beágyazódás is. Akkor lehet pici maszatolás.
2016. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 H_Vivien ***** válasza:
61%

Miért kérdezed tőlünk, hogy mi lehet ez, mikor a dokit is megcáfolod, hogy Veled nem eshet meg ilyen. Akkor nyilván okosabb vagy a dokinál is, úgyhogy mi mit mondhatnánk?

A kategóriát sem értem, hogy miért a terhességhez írod? Arra szeretnél kilyukadni, hogy terhes vagy-e? Nem tudjuk, csinálj tesztet, az megmondja. De, ha terhes lennél, a doki csak észrevette volna a vizsgálat során, nem?

2016. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyan kapcsolodik a kategoriàhoz?
2016. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves ketteske! Kicsit meglepően ezen szerintem, de a dokim egy éve azt nem vette észre, hogy ikerterhességem van és az egyik baba méhen kìvül volt. Szóval szerintem mielőtt leoltanál bárkit... Az orvosok sem Istenek!
2016. nov. 22. 14:39
 5/7 A kérdező kommentje:
És a kategóriában szerintem vannak ennél ésszerűtlenebb, butább kérdések is. Sajnálom ha nem vagyok elég tapasztalt, nem méregetem a hőmet különböző nyílásokba dugdosva és nem csinálok minden reggel tesztet az ovulâciótól a menzeszig. Nem szeretnénk most babát, de mivel orvosi figyelmetlenség miatt az egyik petefészkem kirámolták így joggal félthetem a meg maradtat. És igen... Volt egy esetem ami azt mondták 10000ből kB egy az esély rá és félek. Nem vagyok túl szerencsés típus.
2016. nov. 22. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel másik orvost? Jobban járnál szerintem, ha ez még a méhen kívüli babát se látta, én a helyedbe már akkor kerestem volna mást
2016. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és sajnos ez az orvos adatott a még nem tökéletes nyelvi tudásom miatt :(
2016. nov. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!